Aquasport tábor 2024

Nyári táborunk

Szeretettel várunk minden sportolni vágyó gyermeket 6 éves kortól a VÁC AQUASPORT CLUB táboraiba, a váci strandra.

Az úszástudás nem feltétel. A kezdőkkel külön foglalkozik kismedencés oktatónk.

Célunk, hogy kedvet kapjanak a gyerekek az úszáshoz, vízilabdázáshoz, TRIatlonhoz, kéttusához, lézer lövészethez vagy csak úgy a mozgáshoz, mindezt rengeteg programmal és játékkal fűszerezve.

TURNUSOK:

Július 08-12 és Július 15-19

Fix táboroztatók:

Fenyvesi Norbert – vízilabda edző

Kocsis Barnabás – korábbi Országos Bajnok Triatlonista. Jelenleg a Magyar Testnevelési és Sporttudományi Egyetem hallgatója, a Vágta Multisport Club segédedzője

Plusz oktató:

Kádár Éva – kisvizes úszásoktató

Segítők a létszám függvényében, az előző évek szerint.

A segítők min. 18. életévüket betöltött hölgyek, urak, már több turnusban is segítettek a táborokban.

PROGRAMON:

• Napi két úszás (időjárás függő, rossz idő esetén sportfoglalkozás, csapatépítő játékok lesznek.)
  • Ismerkedés a vízilabdával (játékos vízilabda)
  • Lézerlövészet – futóiskolával
  • Játék a vízben és a parton
  • Csapatversenyek
  • Vízibomba csata
  • Tetkózás
  • Strandolás
  • És még sok más is 😊

A programok időjárástól függőek.

Rossz idő esetén (eső), ha már a strandon nem tudunk játszani sem, az egyik közelben levő iskolában tartjuk meg a programokat, de ilyenkor is igyekszünk minél több időt a strandon lenni, akár úgy is, hogy adott napon mind a két helyszínen leszünk.

Ilyenkor arra is számítani kell, hogy elmarad az úszás -érthető okokból-, de azt játékkal, egyéb játékos sortprogrammal helyettesítjük.

Esős hét esetén a gyermekek érkezési és távozási helyszínéről tájékoztatunk benneteket. Egyéb esetben mindig a strand lesz!!

Program van bőven, unatkozni garantáltan nem fog senki 😊

ÉTKEZÉS:

• 10 órai, uzsonna: strandon
  • ebéd: Apor Vilmos Katolikus Főiskola éttermében (nagyon sokan ajánlották, mindenki elégedett az ételekkel, a mennyiségével és a minőségével is)

Ételérzékenységet a táborba jelentkezéskor kell jelezni, lesz ilyen kérdés a regisztrációban.

A mentes ételek is abban a konyhában készülnek, ahol a többi étel, így sajnos olyan gyermeket nem tudunk táboroztatni, aki külön konyhás mentes ételt fogyaszthat csak.

TÁBOR DÍJA:

• A tábor alapdíja :39 000Ft/hét
  • Kedvezmények:
    • Az alacsony tábordíjjal ezen a nyáron mindenkinek kedvezni szeretnénk, nem csak a több gyermekes családoknak.

Ez az összeg lenne a testvérkedvezmény, de mindenki ezen a díjon jöhet idén hozzánk.

Az ár tartalmazza a napi 2x sportolást, 3x étkezést, belépőt a strandra, sportfoglalkozásokat, játékos programokat, külsős programokat.

A tábor napközis tábor

ÉRKEZÉS: 07:50-08:00

A strand előtt várjuk a gyerekeket. A strand területére 08:00-kor lépünk be.

TÁVOZÁS: 16:00

16 óra körül lépünk ki a strand területéről a bejárat elé. A szülők az uszoda területére nem léphetnek be. Igény esetén, megbeszélés alapján kikísérjük a gyermeket korábbi időpontban.

Szükséges felszerelés

NE HOZZANAK MAGUKKAL:

Értéket, pénzt, telefont, saját játékokat

AMIT HOZZANAK:

• 2 db fürdőruha, hogy legyen száraz váltás,
  • törölköző,
  • papucs,
  • úszószemüveg,
  • úszósapka
  • kényelmes öltözet, időjáráshoz igazodva
  • kényelmes cipő (csapatjátékoknál, ha nem a füvön vagyunk, biztonságosabb, mint a papucs vagy szandál)
  • esőkabát vagy esernyő
  • napvédő krém (naptej)
  • kulacs, innivaló,
  • polifoam (nem fontos!) ha hoznak, a tábor hetében zárt helyen tudjuk tárolni éjszaka, így nem kell hazahordani, Polifoam helyett pokróc is jó.
  • egy pár olyan zokni, amit nem sajnálsz (a kis medencében nem árt, ha rajtuk van, mert a vízben szaladgáláskor védi a lábukat a kidörzsölődéstől)

DOKUMENTUMOK

KITÖLTVE, amit az alábbi linkre kattintva le lehet letölteni

Ha nem tudtok nyomtatni, a tábor első napjának reggelén adunk nyomtatványt, és ott kitöltitek.

Kérjük figyeljetek regisztrációnál a számlázási adataitokra, mert a számlát az alapján állítjuk ki és utólag nem áll módunkban ezt módosítani.

Egyéb információ kérdések esetén:

Pereházy Tünde

JELENTKEZÉS az alábbi linkre kattintva:

A JÖVŐ BAJNOKAI